BUDÚCE VÝDAJE A CENA ZA ČAKANIE.

BUDÚCE VÝDAJE A CENA ZA ČAKANIE.

Posledná piata prezentácia z projektu FINANCIE ĽUDSKOU REČOU – 10 Tipov ZDARMA je venovaná téme budúce výdaje a cena za čakanie.

Málo ľudí rozmýšľa o financiach dlhodobo, čo je veľká škoda, lebo už teraz je jasné, že každého z nás čakajú v budúcnosti isté výdaje. Je to ako časovaná bomba, odpočet neúprosne tiká a tiká, otázka je len či budeme pripravení  a ako.

Každý máme iba DVE MOŽNOSTI ako sa s tím môžeme vysporiadať a preto si o oboch povieme v nasledujúcom videu.

Vo videu sa tiež pozrieme na to koľko nás stojí ODKLADANIE nášho ROZHODNUTIA ZAČAŤ sporiť, alebo investovať a myslím, že väčšina z vás bude prekvapená.

Prvá časť videa je venovaná samotnej téme hypoték a úverov a v druhej časti si povieme niečo o praktikách bánk, ktoré používajú aby zarobili ešte viac.

Pred akýmkoľvek rozhodnutím ohľadom financií vám odporúčam stiahnuť ebook ZDARMA, kde nájdete 10 jednoducho a zrozumiteľne formulovaných otázok, ktoré by ste mali položiť pred podpisom akejkoľvek zmluvy pracovníkovi banky, alebo poradcovi aby ste sa uistili, že podpisujete niečo, čo je pre vás dobré.

Pokiaľ ste nevideli prvé tri videá z projektu FINANCIE ĽUDSKOU REČOU – 10 tipov zdarma, tak sa ku nim môžete vrátiť, nájdete ich tu:

Prvé video – Peniaze na jednom mieste a inflácia.

Druhé video – Poistenie osôb a majetku

Tretie video – Investovanie a sporenie

Štvrté video – Hypotéky & Úvery

Dozvedeli ste sa niečo nové?

Dajte o tom vedieť aj vašim priateľom, stačí kliknúť nižšie na tlačítko ZDIELAŤ.