Petr Hechtberger

Referencie

Odmena od spokojného zákazníka


Médiá

Moje články, príspevky a videá v médiách


S prácou pána Hechtbergera som bol veľmi spokojný. Osobne nemám veľmi v láske ľudí, ktorí sa predstavia ako poisťovací agenti, alebo finanční poradcovia z veľa dôvodov. Ale vďaka jednej referencii som absolvoval vzájomné prvé pracovné stretnutie s témou mojej nevýhodnej životnej poistky so sporiacou časťou. Výsledkom bola znížená cena takmer na polovicu mesačnej platby s bonusom poistenia celej rodiny na niekoľkonásobok poistnej sumy pôvodnej zmluvy. Vďaka prvej pozitívnej skúsenosti a priateľskému rozhovoru sme doladili aj hypotekárny úver. Domnievam sa, že nikto nie je celkom spokojní, keď dostáva od „cudzieho človeka“ detailné otázky ohľadom ekonomického stavu a fungovania. V tomto prípade miera otvorenosti je potrebná. Oceňujem však, že pán Hechtberger otvorene pomenoval a riadne zdôvodnil potrebu každej informácie, čím si získal dôveru moju aj mojej manželky.  Po spracovaní údajov vždy prišiel so zaujímavými riešeniami, z ktorých sa dalo prehľadne, optimálne a rozumne rozhodnúť.   Na záver ešte musím pochváliť pedantnosť v čase a reakciách na akúkoľvek otázku. Nepamätám sa, či ostal akýkoľvek môj mail bez odpovede. 

Ing. Michal Stanovský s manželkou Alicou (podnikateľ)


Priznávam,  s finančnými poradcami som nemal dobrú skúsenosť, vždy som mal pocit, že mi chcú nanútiť to čo sa hodí im a z čoho by mali najlepší profit. No môj názor sa zmenil po konzultácií s finančným poradcom Fincentra a.s., Petrom Hechtbergerom , ktorý ma zaujal  profesionálnym prístupom a čo je najdôležitejšie, všetky produkty predstavil v ľudskej reči. Pravdivo  informoval o produktoch čo môžem od nich očakávať a podrobne vysvetlil aj malé písmenká pod čiarou. Vrelo odporúčam. 

Bc. Marek Šooš (zdravotníctvo)


Veľmi priateľské, úctivé a zdvorilé vystupovanie. Veľmi kompetentný a predovšetkým výnimočne orientovaný na zákazníka. Pána Hechtbergera odporúčam všetkým záujemcom o poistenie, finančné poradenstvo ako dôveryhodného poradcu. Jeho služby využívam s rodinou už 22 rokov. 

Mgr. Marcela Hubočanová  (samostatný pedagogický zamestnanec)


S pánom Hechtbergerom máme výborné skúsenosti. Pri spoločnom jednaní je zrejmé, že má bohaté skúsenosti v oblasti financií a finančného manažmentu. Venuje sa nám vždy naplno a snaží sa ponúknuť nie jednostranné informácie. Je nám veľmi sympatické, že myslí na viac ako jeden krok dopredu. Pomohol nám výborne nastaviť úver a rovnako sporenie pre naše krátkodobé ale aj dlhodobé ciele. Dôverujeme mu a radi ho odporúčame naším priateľom.

Martin s manželkou (administratíva, pedagóg)


S Petrom Hechtbergerom ako finančným poradcom aj ako s človekom som veľmi spokojná a vrelo ho odporúčam mojim priateľom aj známym. Je to prvý človek, ktorý mi poradil fin. produkty priamo „na mieru“ a dokonca som všetkému čo hovoril aj rozumela :-). Samozrejme mi ušetril nemalé fin. prostriedky. Naozaj som si po bývalých skúsenostiach celkovo poopravila názor na povolanie „finančný poradca“. Jeho spolupráca a záujem o moju osobu a taktiež ochota kedykoľvek pomôcť je vzácna a nadštandardná. 

Denisa Kollárová (majiteľka salóna pre psov)


K pánovi Hechtbergerovi sme sa dostali cez internet.

Už po našom prvom stretnutí zanechal v nás veľmi dobrý dojem vďaka profesionálnemu vystupovaniu, bohatým skúsenostiam získaným dlhoročnou praxou v rôznych finančných inštitúciách a vďaka serióznemu a súčasne ľudskému prístupu.

Veľmi pozitívne na nás zapôsobila jeho ochota a schopnosť zodpovedať akúkoľvek otázku spôsobom zrozumiteľným ľuďom bez prehľadu v oblasti financií a taktiež poukazovanie nielen na prednosti, ale otvorene a bez „zahmlievania“ aj na nedostatky každého z diskutovaných produktov.

Doposiaľ sme boli vždy konfrontovaní výhradne s úzko profilovanými finančnými poradcami, u ktorých sme postrádali širší pohľad na financie a finančné inštitúcie ako také. Každý z nich dokázal podrobne referovať výlučne o spoločnosti, pre ktorú pracoval, takže nám chýbala možnosť objektívne porovnať ponuky iných finančných spoločností. Pán Hechtberger má však naozaj široký záber vo finančných sférach  a dokáže fundovane poradiť a usmerniť, a to aj v prípade služieb konkrétnej finančnej inštitúcie, pre ktorú ste sa už Vy sami rozhodli.

Napriek tomu, že s pánom Hechtbergerom spolupracujeme iba krátko, považujeme naše rozhodnutie zveriť správu našich financií do jeho rúk za správnu voľbu a veríme, že práve s jeho pomocou sa nám podarí náš skromný rodinný rozpočet a jeho nárazové rezervy využiť čo najefektívnejšie, predovšetkým s ohľadom na zabezpečenie našich detí a nášho bývania ako aj ostatného majetku, nielen nateraz ale aj do vzdialenej budúcnosti. Tá ukáže …      

„Na rozdiel od iných „poradcov“ je p. Hechtberger človek, ktorý rozumie tomu, čo robí. Ponúka a navrhuje riešenia, ktoré dávajú zmysel, a ktoré sú „šité na mieru“. Zároveň je veľkým plus, že vo vzťahu ku klientovi je nadštandardne ústretový. Určíte odporúčam“ 

M&M Jaseňovcovi


Spolu s manželom sme s Vašimi službami v oblasti financií a poradenstva veľmi spokojní. V našom komplikovanom prípade získať úver bolo nemožné, ale s Vašim vysoko profesionálnym konaním sme dosiahli výsledok k obojstrannej spokojnosti. Môžeme skonštatovať, že medzi doterajšími takzvanými finančnými poradcami, s ktorými máme skúsenosť, ste Vy naozajstný finančný poradca – TOP 

Emília Vdovičíková s manželom (podnikatelia)


Na rozdiel od iných „poradcov“ je p. Hechtberger človek, ktorý rozumie tomu, čo robí. Ponúka a navrhuje riešenia, ktoré dávajú zmysel, a ktoré sú „šité na mieru“. Zároveň je veľkým plus, že vo vzťahu ku klientovi je nadštandardne ústretový. Určíte odporúčam

 Mgr. Ján S. (advokát)


S Petrom spolupracujem už niekoľko rokov (hypotéky, sporenia, poistky ..). Musím povedať, že po predchádzajúcich nie práve najlepších skúsenostiach s finančnými poradcami a napriek nie úplne pozitívnemu vnímaniu tejto skupiny ľudí z mojej strany, Peter ma svojím prístupom a výsledkami presvedčil. Oceňujem jeho značne praktický prístup ohľadom týchto záležitostí.

JUDr. Ľudovít Kyška (právnik)


Po viacerých pokusoch upratať rokmi nabalené úvery, investície a mnohé poistenia som konečne našiel človeka, ktorý toto všetko zvládol … a pripravil riešenie, ktoré po všetkých stránkach prekročilo moje očakávania. Veľmi oceňujem všestrannosť, výborný prehľad o trhu, nevtieravý, ale precízny a cielený prístup. A samozrejme konečný efekt, ktorý sa prejavil v ozdravení financií, odstránení zbytočných výdavkov a získaní perspektívnych a efektívnych investícií. 

Ing. Erik Kelbel a Ing.,Mgr Renáta Kelbelová (podnikateľ, audítor, právnik) 

Nový rok prináša viacero zmien v oblasti úverov a poistenia. Bude to znamenať zdraženie finančných produktov pre ľudí?

forbes logo.png
 

investujeme.gif
 

Od 1.1.2018 prestane existovať produkt Hypotéka pre mladých tak ako ju poznáme doteraz. Štátny príspevok pre mladých, ktorý zvýhodňoval tento produkt v podobe zníženej úrokovej sadzby o 3% nahradí nová forma podpory, ktorou bude daňový bonus vo forme vrátenia 50% zaplatených úrokov za predošlé zdaňovacie obdobie, max však do výška 400 € za rok za celý úver.

trend logo.jpg
 

financesk.png
 

Je v dnešnej dobe výhodné investovať do nehnuteľnosti a prenajímať ju? Je správne si financovať investičnú nehnuteľnosť hypotékou? Aké sú riziká? O týchto otázkach sme sa rozprávali v štúdiu TASR.

smeblog.png
 

Aké sú príležitosti na investovanie v roku 2017, na čo si treba dať pozor a prečo by som odporúčal začať reálne investovať aj bežnému Slovákovi. O tom sme sa rozprávali v štúdiu TASR.

Aký bude mať dopad plánovaný 8% odvod z neživotného poistenia? Pozrite si záznam z relácie pre TASR.

Téma relácie bola PODPOISTENIE pri poistení bytov a domov.

P. Hechtberger, je profesionál na správnom mieste. Vždy keď potrebujem poradiť v oblasti financií (poistenie, investície, hypotekárne úvery, pôžičky) viem na koho sa obrátiť, a viem, že vždy nájdeme správne riešenie. V minulosti som spolupracoval s viacerými finančnými poradcami, ale až p. Hechtberger mi vedel všetko vysvetlil tak aby som tomu pochopil a hlavne vždy nechal rozhodnutie na mne. Momentálne spolupracujeme asi rok a moju dôveru v p. Hechtbergera som doteraz neoľutoval. Môžem len odporučiť.  

Ing. Michal Áč  (verejná správa)


Služby pána Hechtbergera sme začali spolu s manželkou využívať vo februári 2013. Dovtedy sme mali skúsenosť s iným finančným poradcom, ktorého služby sa časom ukázali pre nás nevýhodné. K tejto zmene nás navyše viedla potreba, čo najlepšie sa zorientovať v mnohých ponukách na súčasnom finančnom trhu. Pán Hechtberger nám radil pri výbere nového hypotekárneho úveru, nastavení sporenia, zabezpečení sa na dôchodok ako aj pri  životnom poistení členov našej rodiny. S jeho službami a prístupom sme boli vždy veľmi spokojní a to najmä kvôli jeho ochote, rýchlosti a odbornosti s akou pristupoval k našim požiadavkám a otázkam.  Pán Hechtbergera považujeme za seriózneho, profesionálneho a vždy ochotného odborníka, ktorý sa snaží nájsť pre svojich klientov to najlepšie riešenie.

Mgr. Marián a Mgr. Juliana Marcovci (súkromní učitelia angličtiny)


Vážený pán Hechtberger, týmto by som Vám chcel veľmi pekne poďakovať za pomoc a ochotu pri vybavovaní hypotekárneho úveru, životných a iných poistiek a za celkové riešenie našich rodinných či firemných finančných záležitostí. 

Aj keď to nebolo vždy jednoduché, každú situáciu ste vyriešili maximálne promptne a profesionálne, čim ste mi ušetrili veľmi veľa času a stresov. Veľmi oceňujem najmä Váš aktívny prístup, Vaše skúsenosti a ochotu odpovedať na moje početné otázky. Taktiež by som chcel vyzdvihnúť, že ste takmer všetky záležitosti týkajúce sa hypotekárneho úveru zároveň konzultovali priamo s bankou a všetkými inštitúciami – čo mňa, ako klienta, maximálne odbremenilo. Ešte raz ďakujem za Vaše nasadenie, profesionalitu a veľmi ľudsky prístup. Prajem Vám všetko dobré do ďalšieho profesionálneho aj osobného života a teším sa na ďalšiu spoluprácu. 

Ján Halač (Súkromná ZUŠ, HALAČ, s.r.o.)


Spoluprácu s pánom Hechtbergerom  oceňujem najmä pre jeho prehľad v oblasti financií a snahu nájsť optimálne riešenie pre zabezpečenie dlhodobej spokojnosti klienta. Nie je to len o predaji produktu, ale aj o rizikách a možnostiach klienta. Naša spolupráca začala pred 20 rokmi a pevne verím, že bude pokračovať aj naďalej. Svet financií sa neustále mení a sme radi, že máme finančného poradcu, na ktorého sa môžeme spoľahnúť. 

Rudolf a Mgr. Milada Hubočanovci (štátny zamestnanci)


Vážený pán Hechtberger,

ďakujem Vám za doterajšiu spoluprácu, Váš profesionálny prístup, odborné znalosti i skúsenosti. Prínosom v rámci hospodárenia s financiami sú Vaše odporúčania, aktuálne informácie z finančnej oblasti, cenné rady.

Cením si Váš záujem i Váš systematický prístup – podrobnú analýzu finančných možností, potrieb a požiadaviek, posúdenie aktuálneho stavu a navrhnutie optimálneho riešenia, ktoré komplexne zahrňuje ochranu príjmov, ochranu majetku, zabezpečenie plánov do budúcnosti i zabezpečenie na dôchodok.

Výhodou je, na základe Vašich odporúčaní, možnosť kombinovať viaceré produkty z viacerých spoločností. 

Som Vám vďačná za zabezpečenie realizácie všetkých potrebných administratívnych krokov a za promptnosť pri riešení problémov v oblasti financií i poistenia, ktoré sa sem-tam vyskytnú.

Veľmi si cením Váš neustály záujem a ochotu pomôcť vo finančných otázkach, monitoring termínov i poskytovanie aktuálnych informácií. 

Mgr. Jana Zrníková (riaditeľ Gymnázia)


Historicky sme odskúšali viacero finančných poradcov a ich služby. Na základe referencií od našich priateľov sme začali komunikovať s p. Hechtbergerom, ktorý od začiatku vystupoval vysoko profesionálne a seriózne. Pri komunikácii s ním sme vždy mali istotu profesnej znalosti v oblasti finančných služieb, ktorá vychádzala z jeho dlhoročných skúseností.

V prvom rade má veľmi dynamický prístup, vie sa prispôsobiť individuálnym potrebám klienta, pričom pozorne počúva a vyhodnocuje, čo klient žiada. Najlepším dôkazom je jeho analýza aktuálne využívaných finančných produktov, s čím súvisí vyhodnotenie situácie klienta a nastavenie komplexného riešenia s dôrazom na efektivitu a čo najnižšie zaťaženie rozpočtu klienta. Naša spolupráca a vzájomná komunikácia s p. Hechtbergerom nás utvrdzuje v rozhodnutí využívať jeho komplexné služby aj naďalej. 

Peter a Lucia Štefancovci (podnikatelia)


V dnešnej dobe je veľmi prínosné mať finančného poradcu, ktorého môžete kontaktovať vždy, keď potrebujete niečo ohľadne svojich poistných  a iných finančných záležitostí vysvetliť, alebo zmeniť. Na trhu je také množstvo produktov, že laik prakticky nemá šancu správne sa orientovať. Je jednoznačné, že Petr Hechtberger „kope“ za svojich klientov, hľadá optimálne riešenie pre konkrétnu rodinu a konkrétnu situáciu. To je rozdiel medzi ním a agentom, ktorý zastupuje len jednu spoločnosť. Na jeho doporučenie naša rodina zoptimalizovala všetky poistky, ktoré sme mali (auto, domácnosť, životné poistky…), nevýhodné sme zrušili, uzavreli výhodnejšie a čo je najdôležitejši e, teraz mám konečne jasno v tom, aký má ten – ktorý produkt zmysel. Finančná úspora pre našu rodinu plynúca z tejto optimalizácie je naozaj výrazná. Takisto sme dostali informácie o existujúcich produktoch na trhu, ktoré rodine pomáhajú šetriť, tvoriť finančnú rezervu, či pripraviť finančný obnos určený na štúdium detí.

Petr Hechtberger je človek, ktorý má moju plnú dôveru, je skúsený, má široký záber vedomostí ohľadom spravovania financií, využiť jeho prácu doporučujem každému, kto si chce urobiť vo svojich financiách poriadok, alebo uvažuje nad novým zámerom v tomto smere. 

Ing. Alena Frassová (vedúci majetkovoprávneho oddelenia)


Pán Hechtbergera mi odporučila moja partnerka, ktorá bola s jeho poradenstvom nadmieru spokojná. Pravdupovediac som k stretnutiu pristupoval rezervovane, mal som množstvo skúseností s poradcami, ktorí sa ma snažili poistiť proti všetkému vrátane havárie kozmickej lode a prezentovali mi to ako výhodné narábanie s financiami.

Pán Hechtberger ma ale príjemne prekvapil.

  • Komunikuje jednoducho a zrozumiteľne

  • Kladie zmysluplné otázky

  • To čo navrhuje dáva zmysel aj pätnásť minút po stretnutí a vlastne stále

  • Veľmi oceňujem jeho pomoc v usporiadaní a vysporiadaní môjho predošlého „financovania“ (zhodnotenie výhodnosti/nevýhodnosti predošlých zmlúv, pomoc pri komunikácii s finančnými spoločnosťami)

Pri riešení konkrétnych finančných produktov (hypotéka, úver) som ocenil jeho nasadenie, organizovanosť, ústretovosť. Skutočne som sa cítil ako VIP klient, i keď predpokladám, že takto sa prosto cíti každý klient pána Hechtbergera. 

MUDr. René Pospíšil  (lekár – psychiater – zástupca primára)


S finančným poradenstvom pána Hechtbergera sme veľmi spokojní. Už na začiatku spolupráce sme si uvedomili, aké je dôležité, keď má finančný poradca prehľad v komplexných službách finančného trhu a neponúka nám len nejaký typ poistenia. S pánom Hechtbergerom sme prehodnotili nami využívané finančné produkty ohľadom poistenia aj sporenia, z ktorých niektoré sme zrušili a začali sme využívať navrhnuté nové produkty, ktoré boli finančne zaujímavejšie. K práci pána Hechtbergera patrilo nielen pripravovanie zmlúv v prípade nových produktov, ale pri poistnej udalosti aj konkrétna pomoc, keď sa v poisťovni z pozície veľkého klienta informoval, prečo likvidácia trvá tak dlho… 😉 Aj preto máme v jeho prácu dôveru a obraciame sa na neho aj so žiadosťou o pomoc pri získavaní informácii o ďalších finančných produktoch. Odporúčame ho aj ostatným. 

Ing. Matej a Mgr. Silvia Vyšinskí (softvérový technik a učiteľka)


S pánom Hechtbergerom som sa skontaktovala v náročnom období, kedy som sama potrebovala  zariadiť hypotéku pri nákupe nového bývania. Nedokázala som si predstaviť ako to sama zvládnem, vzhľadom na komplikovanosť celej situácie. Pán Hechtberger mi však pomohol pre mňa nečakaným spôsobom. Obstaral komunikáciu s realitnou kanceláriou, bankou. Mohla som sa na neho úplne spoľahnúť a aj som to s pocitom úľavy urobila. Zaťažoval ma len minimálne a s veľkým nasadením riešil všetky objavujúce sa problémy. Až po ukončení  práce na hypotéke sme sa začali rozprávať o iných finančných produktoch. Keď pri predstavil svoje návrhy, mala som dobrý pocit. Dokázal mi navrhnúť riešenia, ktoré mi dali pocit istoty a zároveň som nemala pocit, že by som „strácala“ čo i len cent. S pánom Hechtbergerom bol môj záujem na prvom mieste. 

MUDr. Anna Fitková  (lekár)


S prácou pána Hechtbergera som spokojný, páči sa mi, že v prvom rade zisťuje reálne potreby klienta. Následne ponúkne klientovi možnosti a produkty, ktoré sú pre neho výhodné a finančne dostupné. Čiže neprichádza hneď na prvé stretnutie so svojou ponukou vytipovaných produktov. V tomto sa odlišuje od ostatných finančných poradcov.  

Pavol Michnáč (podnikateľ)


Pán Hechtberger, 3x ďakujem!

  1. Ďakujem Vám, že po 5 rokoch mojej snahy o nastavenie rodinných financií, aby to fungovalo, až teraz po Vašom „zásahu“ to dáva hlavu, pätu a hlavne nádej.

  2. Ďakujem Vám spolu s manželkou za Váš priamy a otvorený prístup a hlavne, že ste nám FINANCIE pomohol „upratať“. Oceňujeme tiež Váš bleskový prístup k riešeniu našich otázok a povzbudenie.

  3. Ďakujem Vám za budúcu spoluprácu.

 Jozef Nemček (Patentový zástupca – asistent)


Prečo som s pánom Hechtbergerom spokojný a prečo práve jeho žiadam o pomoc pri riešení finančných problémov? Stále  vychádzate v ústrety s najvhodnejším riešením. Vždy ste mi dobre poradil aby som ja bol maximálne spokojný. Sám ste ochotný za mňa vybaviť veci potrebné na docielenie môjho/nášho cieľa. Máte prehľad o všetkých produktoch a tak ste mi vždy poradili ako získať len ten najlepší. Ďakujem Vám za veľa.    

Kriška Milan


Pán Hechtberger je skúsený fin. poradca ktorý dobre pozná trh a dokáže Vám dobre poradiť a sprostredkovať ktorý kolvek produkt ktorými sa finančný poradcovia zaoberajú. Jeho veľké pozitívum je dlhoročná prax ktorá sa odzrkadľuje nie len vo veľkých skúsenostiach ale aj v nadštandardných vzťahoch a kontaktoch v bankových alebo iných inštitúciách čo Vám môže výrazne dopomôcť pri vyjednávaní konečných podmienkach produktu ktorý ste si zvolili, čo nie je samozrejme vždy, najmä pri osobnom kontakte z danou inštitúciou pravidlom. Taktiež stojí za zmienku jeho priama no zároveň veľmi profesionálna komunikácia ktorá Vás už od začiatku utvrdí v tom, že nemáte dočinenia z osobou ktorá sa Vás za každú cenu snaží zlákať na niaky daný produkt ktorý ani nepotrebujete, dopomôže Vám k tomu čo potrebujete a to v reálnych kontúrach tak aby ste boli spokojný. Určite odporúčam využitie jeho služieb, ja ako jeho klient som bol veľmi spokojný a to aj napriek počiatočnému skepticizmu voči službám finančných poradcov. 

Martin S., príslušník PZ


Profesionalita, odbornosť, ústretovosť a ochota pomôcť pána Petra Hechtbergera nám pomohla vybaviť a sprostredkovať životné a úrazové poistenie celej rodiny v rámci jednej poistky. O spoločnej poistke pre celú rodinu sme sa dozvedeli práve od neho, nikdy predtým nám nijaký poisťovací sprostredkovateľ neponúkol ani nepovedal, že taká možnosť existuje. Ponúka kvalitnú službu tým, ktorí nemajú čas na behanie po inštitúciách a na prehľadávanie ponúk na internete. Pohotovo a korektne vie odpovedať na otázky nielen ohľadom poisťovníctva, ale aj v iných finančných oblastiach. Ak budeme ešte v budúcnosti potrebovať poradiť alebo niečo vybaviť ohľadom financií alebo poistenia, tak sa určite naňho obrátime a veríme, že nás neodmietne, ale nájde riešenie vhodné pre danú situáciu v našej rodine. Určite ho budeme odporúčať a aj celú spoločnosť Fincentrum našim známym. Ešte raz vrelá vďaka a všetko dobré. 

 Katarína a Jozef Repkovi  (administratívny pracovník, konateľ)


So službami p. Petra  Hechtbergra v oblasti finančného poradenstva som veľmi spokojná, oceňujem jeho ochotu, ústretovosť a hlavne všestranný prehľad finančného trhu. Je nestranný a výsledok jeho práce je v prospech klienta. Jeho práca nekončí hneď po uzatvorení nejakého produktu, ale naďalej sa zaujíma o klienta, informuje ho o zmenách a novinkách. 

Ing. Jana Bláhová (vedúca technického oddelenia)


Konzultácie s pánom Hechtbergerom pomohli našej rodine skonsolidovať rodinné financie počas náročného obdobia, kedy som bol ja jedinou zárobkovo činnou osobou v domácnosti. V tomto období sme navyše riešili bytovú otázku – chceli sme sa presťahovať do väčšieho bytu. Pán Hechtberger nám našiel vhodný spôsob financovania nášho nového bývania. Veľmi nám pomohla aj optimalizácia poistných zmlúv pre členov našej rodiny. V minulosti mi ponúkali svoje služby aj iní finanční poradcovia. Ich služby som nevyužil preto, lebo okato propagovali iba jednu možnosť a jednu finančnú inštitúciu. U pána Hechtbergera som mal vždy ten pocit, že ponúkané riešenie nie je najlepšie z jeho hľadiska alebo hľadiska nejakej finančnej inštitúcie. Vždy šlo o to, aby bolo ponúknuté riešenie najlepšie pre náš rodinný rozpočet.  

Ing. Peter Márton, PhD (prodekan, Žilinská Univerzita )


Bez pomoci pána Hechtbergera by sa mi nepodarilo vybaviť výhodný uver pre našu spoločnosť a už vôbec nie uver pre slobodnú dcéru, ktorá nemá predstavu o bývaní v panelákovom byte. Ak by sme pána Hechtbergera nestretli, nemohli by sme sa na plno venovať svojej práci. Teraz sa nám potvrdilo: NECH KAŽDÝ ROBÍ TO, ČO VIE. 

Oceňujem prístup pána Hechtbergera ako profesionálneho finančného poradcu ale aj ako človeka. Pri ďalších úveroch pre nás a našich blízkych odporučím len Petra Hechtbergera 

Vanda Mravcova (podnikateľka)


S pánom Hechtbergerom som spokojný pre:

  • zodpovedný prístup ku klientovi

  • systematické a podrobné zhodnotenie situácie a možných riešení pre klienta

  • ochota, komunikácia.

Mgr. Ľuboš Šutka (zástupca riaditeľa)


Finančné poradenstvo v podaní Petra Hechtbergera, je finančné poradenstvo v najlepšom zmysle slova. Petr je finančný manažér s obrovským množstvom skúseností a kontaktov – takých však je veľa. To čo si na Petrovom prístupe najviac vážim ja, je jeho integrita, ktorá je v kruhoch finančného poradenstva zriedkavým javom. Petra poznám takmer 20 rokov a počas tohto obdobia bol ochotný a schopný mi v rôznych fázach môjho života poskytnúť pomoc a radu, bez ohľadu na zištnosť výsledku. Preto viem, že keď sa na Petra obrátim s potrebou nájsť vhodný finančný produkt, ktorý naplním moje potreby, môžem sa spoľahnúť na riešenie, ktoré „nemusím ani čítať“. 

Ing. Michal Chovančík (country manager – ESET Malajzia)


Skutočná pridaná hodnota kvalitného finančného poradcu nespočíva iba v jeho schopnosti orientovať sa vo svete financií. Úprimnosť, schopnosť prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám a priateľský spôsob konverzácie sú vítaným obohatením celého procesu finančného poradenstva. Som rád, že som po mnohých skúsenostiach s „tiež“ finančnými poradcami našiel človeka, ktorý je odborníkom nielen na financie, ale i na potreby klienta. 

Mgr. Ivan Moravčík (Psychológ)


Spoluprácu s pánom Hechtbergerom oceňujem najmä kvôli otvorenému prístupu a priamočiarosti. Pri prezentovaní jednotlivých produktov upozorní na všetky súvisiace náležitosti a nesnaží sa nič zahaliť pred menej skúseným klientom. Moje požiadavky rieši operatívne a s prehľadom vyplývajúcim zo skúseností s problematikou.  

Adam Benčík (zamestnanec v leteckej doprave)


Chcela by som odporučiť služby pána Hechtbergera nakoľko mne pomohol v otázke financií. K pánovi som sa dostala dosť zvláštnym spôsobom, ale bola som nakoniec veľmi rada, lebo on mi pomohol splniť si svoj sen o vlastnom bývaní! 

Najskôr som sa zverila do rúk istej spoločnosti OVB, ktorí sa nazývajú aj krotitelia dlhov, ale nakoniec sa to tak moc neukázalo. Všetko už malo byť schválené v istej banke, ale nakoniec bol problém v tom ,že ešte s bývalým manželom sme si brali pôžičku a keďže som tam bola vedená ako spoludlžník tak som bola pre tu banku nevhodný klient na úver a bola som naozaj bezmocná. Zasiahla ale vyššia moc na dostala som sa cez moju tetu k pánovi Hechtbergerovi. S tej prvej spoločnosti mi vraveli, že si MUSÍM dať životnú poistku lebo len vďaka tomu budem mat znížený úrok, ale to vôbec nebola pravda, lebo teraz to je v banke jedno či máte, alebo nemáte poistku na seba! Jedine treba mat poistku na byt!

Ich riešenie v tej banke kde mali vlastne oni celkom pekné provízie bolo že by som mala vyplatiť tu spoločnú pôžičku a to činilo 6.000e a to som nemala šancu!! Som samoživiteľ s dieťaťom takže takúto hotovosť proste nemám! Ale potom som sa stretla s pánom Hechtbergerom, všetko som mu povedala, ukázala podklady a v priebehu toho dňa mi zistil ponuky bánk a po všetkých papierovačkách, ktoré vybavoval za mňa som sa dočkala schválenia úveru a konečne sme sa mohli so synom nasťahovať do vlastného bytu! Takže teraz keď ma niekto takéto starosti vrelo pána Hechtbergera odporučím. 

Marianna Janková (optik)


Týmto by som sa chcel poďakovať p.Hechtbergerovi za všetko čo pre nás s manželko urobil hlavne pri vybavení úveru, ktorý by sme bez jeho pomoci nevybavili.Nakoľko pracujeme v zahraničí tak sme mali strašne malo času zaoberať vybavovaním tak sme sa obratili na p.Hechtbergera resp.FINCENTRUM a.s..S p. Hechtbergerom som maximalne spokojny na každy môj problem či s poistenim majetku alebo nás alebo iné veci promtne reaguje či osobne , mailom alebo telafonicky kedykoľvek to potrebujem..Ešte raz by som sa mu poďakoval a teším sa na ďaľšiu spoluprácu…. 

Vladimír Rychtarčík (šéfkuchár)

Kontaktujte ma

 

Neváhajte ma kontaktovať.
Rád Vám odpoviem alebo sa s Vami stretnem osobne.

Kontaktné informácie

Email:   petr@hechtberger.com
Mobil:   +421 903 231 659
Adresa: M. R. Štefánika 820/7,
             010 01 Žilina, Slovakia