Petr Hechtberger

Zabezpečte seba,
rodinu, majetok.

Väčšina ľudí má nesprávne zvolený produkt na poistenie a tiež nesprávne nastavené poistné krytie. Platí to pri poistení osôb aj pri poistení majetku.

 

Poistenie osôb

Podľa môjho názoru by ste na zabezpečenie seba a Vašej rodiny nemali používať produkty Investičné životné poistenie ani Kapitálové životné poistenie. Správnou voľbou je podľa môjho názoru Rizikové životné poistenie v ktorom vieme vyskladať komplexné krytie nie len pre Vás, ale aj pre celú Vašu rodinu. Poistné sumy pri jednotlivých rizikách by mali byť navrhnuté podľa Vašej aktuálnej životnej situácie a mali by vychádzať z Vašich príjmov, výdajov a záväzkov.

Toto nastavenie by sa malo vždy upraviť keď dôjde ku zmene Vašej životnej situácie, čo môže byť napríklad zmena zamestnania, vyšší, alebo nižší príjem, sobáš, rozvod, narodenie dieťaťa a podobne.

 

Poistenie majetku
(najmä autá a nehnuteľnosti)

Pri poistení majetku je dôležité dodržiavať minimálne dve veci. Prvou vecou je aby poistné sumy vždy korešpondovali so skutočnou cenou majetku, ktorý poisťujete. Druhou vecou je aby zvolený produkt poskytoval komplexné poistné krytie. V tomto prípade neplatí, že najlacnejšie znamená aj najlepšie.

 

Ako zjednanie poistenia prebieha v praxi?

Vyplníte kontaktný formulár nižšie v stručne popíšete Vašu požiadavku. Ja Vás následne budem kontaktovať a pošlem Vám na vyplnenie poistný dotazník. Keď od Vás dostanem vyplnený poistný dotazník, tak Vás budem po jeho vyhodnotení kontaktovať a povieme si, aké sú možnosti a aké podklady budem k poisteniu potrebovať.

Následne vypracujem návrh poistenia, prípade porovnanie produktov a po Vašom odsúhlasení dokončím poistnú zmluvu. Poistenie majetku (nehnuteľnosti a autá) realizujeme v drvivej väčšine na diaľku, teda všetko prebehne elektronicky a zmluva začne platiť zaplatením. Nie je teda nevyhnutné osobné stretnutie ani žiadne podpisy.

Kontaktujte ma

 

Neváhajte ma kontaktovať.
Rád Vám odpoviem alebo sa s Vami stretnem osobne.

Kontaktné informácie

Email:   petr@hechtberger.com
Mobil:   +421 903 231 659
Adresa: M. R. Štefánika 820/7,
             010 01 Žilina, Slovakia